هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

پسری پدرش را زير چرخ خودرو له كرد!!

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
نويسنده پيام
xoshawisty
ناظم سایت
ناظم سایت
xoshawisty

تعداد پستها : 78
Registration date : 2008-10-30

پسری پدرش را زير چرخ خودرو له كرد!! Vide
پستعنوان: پسری پدرش را زير چرخ خودرو له كرد!!   پسری پدرش را زير چرخ خودرو له كرد!! I_icon_minitimeالجمعة أكتوبر 31, 2008 9:47 am

به دنبال مرگ فردی میانسال زیر چرخ‌های خودرواش، دو پسر وی به عنوان متهم بازداشت شدند و پرونده‌ای در شعبه ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران به جریان افتاد.

به گزارش ایسنا ، ساعت 15:30 ظهر دیروز ماموران گشت انتظامی لواسانات حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود با دو جوان روبرو شدند كه در حال رها كردن جسد پدر خود در كنار خیابان بودند.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد كه دو جوان به علت مصرف قرص روان گردان حالت عادی ندارند و تحقیق از آنها با مشكل مواجه است.

طی هماهنگی‌های لازم با قاضی محمدحسین شاملو بازپرس كشیك قتل پایتخت دو پسر جوان بازداشت شدند‌ و تحقیقات از آنها آغاز شد.

یكی از پسرها به نام مسعود صبح امروز با حضور در دادسرای جنایی تهران به بازپرس ویژه قتل گفت: روز گذشته پدرم من را صدا كرد تا او را با اتومبیل به زمین هایی كه در اطراف لواسانات داریم ببرم. پدرم پشت اتومبیل بیرون از پاركینگ ایستاده بود و به من فرمان می‌داد تا اتومبیل دیلیزر به دیوار نخورد، همین طور كه به سمت عقب می‌آمدم ، ناگهان صدای داد و فریاد پدرم را شنیدم و فورا به سمت جلو حركت كردم و بعد از لحظاتی متوجه شدم كه صدای پدرم نمی‌آید. وقتی از ماشین پیاده شدم دیدم كه متاسفانه دو بار از روی پدرم رد شدم و حواسم نبوده است.

پسر دیگر متوفی نیز در جریان تحقیقات اظهار كرد: مشغول خوردن ناهار بودم كه از پنجره دیدم پدرم زیر ماشین رفت و جان داد. فورا خودم را به مسعود رساندم و از ترس این‌كه مبادا تصور كنند پدر را به قتل رسانده‌ایم جسد او را برداشتیم تا در جایی رها كنیم.

قاضی شاملو با بیان این‌كه بررسی‌های جسد حاكی از وجود یك شكاف در سر متوفی است، گفت: فرضیه قتل و مرگ متوفی با نقشه قبلی در این حادثه وجود دارد اما اظهارنظر نهایی منوط به انجام تحقیقات بیشتر است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.xoshawisty.mihanblog.com

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1