هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

کلاهبرداري زن شياد از راننده محکوم به ديه

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
نويسنده پيام
xoshawisty
ناظم سایت
ناظم سایت
xoshawisty

تعداد پستها : 78
Registration date : 2008-10-30

کلاهبرداري زن شياد از راننده محکوم به ديه Vide
پستعنوان: کلاهبرداري زن شياد از راننده محکوم به ديه   کلاهبرداري زن شياد از راننده محکوم به ديه I_icon_minitimeالخميس أكتوبر 30, 2008 2:39 pm

يک زن تحت عنوان فردي نيکوکار از يک محکوم به جرم کلاهبرداري او را بار ديگر به زندان انداخت.به گزارش خبرنگار ما چندي پيش جواني به نام هادي به دادسراي ناحيه 4 مراجعه کرد و به بازپرس شعبه 8 گفت از او کلاهبرداري شده است. اين مرد توضيح داد؛ من که راننده اتوبوس هستم روز قبل با دختر دانشجويي تصادف کردم و او دچار جراحت شد. پس از درمان آن دختر رسيدگي به پرونده يي که عليه من تشکيل شده بود، آغاز و من در دادگاه به پرداخت چهار ميليون تومان ديه محکوم شدم اما از آنجايي که نتوانستم اين پول را تامين کنم به زندان افتادم. مدتي در حبس بودم تا اينکه يکي از زندانيان به من گفت زن خيري را مي شناسد که حاضر است به زندانيان تا سقف سه ميليون تومان کمک کند. او آدرس و شماره تلفن زن خير را به من داد. من هم از پدرم خواستم يک ميليون تومان پول تهيه کند و به آن زن بدهد تا او با سه ميليون تومان اهدايي مرا آزاد کند.وي ادامه داد؛ پدرم اين کار را کرد و چند روز بعد زن خير گفت پول را به حساب دادگستري واريز کرده و فيش را هم به مسوولان مربوطه تحويل داده است. با توجه به مدارکي که وي ارائه داد من آزاد شدم، اما چند روز بعد وقتي دختر دانشجو براي گرفتن ديه به دادسرا مراجعه کرد، مسوولان اجراي احکام متوجه شدند فيش جعلي است و فقط 10 هزار تومان پول به آن حساب ريخته شده و سپس زن شياد رقم را تغيير داده است. بنابراين يک بار ديگر من زنداني شدم و در آنجا فهميدم هم بندي سابقم که زن کلاهبردار را به من معرفي کرده، خودش با گرفتن مرخصي از زندان بيرون آمده و ديگر بازنگشته است. مرد شاکي ادامه داد؛ با هر سختي که شده بود، پدرم چهار ميليون تومان را تهيه کرد و به دختر دانشجو داد و من آزاد شدم. اما حالا از زن کلاهبردار و همدست زنداني اش شکايت دارم چون آنها يک ميليون تومان پدرم را به جيب زده و براي من هم دردسر درست کرده اند. پس از اعلام اين شکايت تحقيقات پليس آغاز شد و ماموران پي بردند مرد زنداني که رابط بين زن کلاهبردار بوده از مجرمان سابقه دار است که پيش از اين هم چندين بار زنداني شده است.بنابر اين گزارش به دستور جواد ميري بازپرس شعبه 8 دادسراي ناحيه 4 تحقيقات ماموران براي دستگيري دو متهم فراري همچنان ادامه دارد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.xoshawisty.mihanblog.com

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1