هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

دزدي هاي تلفني سارق گريزپا

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
نويسنده پيام
xoshawisty
ناظم سایت
ناظم سایت
xoshawisty

تعداد پستها : 78
Registration date : 2008-10-30

دزدي هاي تلفني سارق گريزپا Vide
پستعنوان: دزدي هاي تلفني سارق گريزپا   دزدي هاي تلفني سارق گريزپا I_icon_minitimeالخميس أكتوبر 30, 2008 2:38 pm

سارق گريزپا با سفارش تلفني جنس، پيک هاي موتوري را به بازارچه هاي بزرگ مي کشاند و از آنها سرقت مي کرد.به گزارش خبرنگار ما چندي قبل با شکايت يک فروشنده ابزار و يراق اين پرونده در دادسراي ناحيه 4 تهران گشوده شد. مالباخته که محسن نام دارد پس از آنکه باخبر شد مشتري تلفني اش اجناس اش را ربوده است با ارائه شکوائيه يي به بازپرس جواد ميري- رئيس شعبه 8 دادسرا- گفت؛ چند روز قبل مردي ناشناس با من تماس گرفت و گفت قصد دارد يک دستگاه دريل بخرد. او پس از اعلام مشخصات جنس موردنظرش از من خواست دريل را با پيک موتوري برايش بفرستم. بعد از انجام توافق، مرد ناشناس خودش را سعيد معرفي کرد و با دادن آدرسي پاساژي حوالي سيدخندان گفت؛ تمام هزينه ها از جمله بهاي دريل که 900 هزار تومان است و مزد پيک موتوري را به پيک پرداخت مي کند. من اين مشتري تلفني را نمي شناختم و اصلاً در اين مورد که او شماره مغازه ام را از چه طريق به دست آورده نيز هيچ سوالي از وي نکردم و جنس سفارش داده شده را به آدرسي که او اعلام کرده بود فرستادم اما پس از چند ساعت پيک موتوري دست خالي بازگشت و گفت سعيد پس از دريافت دريل گريخته است.در ادامه پيک موتوري که همراه شاکي به دادسرا آمده بود ماجرا را اين گونه تعريف کرد؛ وقتي به آدرس موردنظر که يک پاساژ دو در بود رسيدم مرد لاغراندامي نزد من آمد و گفت؛ نامش سعيد است و يک دريل سفارش داده است.او دريل را از من تحويل گرفت و خواست پس از پارک کردن موتورسيکلتم به داخل پاساژ بروم. من هم چند لحظه بعد از اينکه موتورسيکلتم را قفل کردم داخل پاساژ شدم اما هر چه گشتم اثري از سعيد نبود. به دنبال اين شکايت بازپرس پرونده با ارسال پرونده به پايگاه چهارم پليس آگاهي دستور آغاز تحقيقات را صادر کرد. در نخستين اقدام به کمک پيک موتوري تصوير فرضي متهم ترسيم و پس از مقايسه تصوير به دست آمده با آلبوم عکس مجرمان سابقه دار هويت اين سارق براي کارآگاهان فاش شد.در اين بين افراد ديگري نيز که با اين شگرد از آنها سرقت شده بود با تشکيل پرونده هاي جداگانه خواستار دستگيري سارق گريزپا شدند.در حالي که تعداد شاکيان متهم به 8 نفر رسيده بود ماموران توانستند با ورود به خانه متهم وي را دستگير کنند. اين سارق که نام واقعي اش رامين است هنگامي که تحت بازجويي قرار گرفت اتهام سرقت را پذيرفت و گفت؛ شماره تلفن طعمه هايم را از سردر مغازه هايشان يادداشت مي کردم و پس از تماس با آنها و سفارش جنس مکان مناسبي را که راه فرار داشته باشد به صاحب مغازه ها اعلام مي کردم. در ادامه وقتي پيک موتوري ها مشغول پارک کردن موتورسيکلت شان بودند از غفلت راننده استفاده مي کردم و از در ديگر پاساژ خارج مي شدم.

بنابر اين گزارش، در پي اعترافات اين متهم وي با صدور قرار قانوني روانه زندان شد، اما از آنجا که کارآگاهان بر اين باورند که سرقت هاي وي به همين تعداد محدود نيست تحقيقات از او همچنان ادامه دارد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.xoshawisty.mihanblog.com

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1