هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

اخاذي از دختر جوان با استفاده از عکس هاي مونتاژ شده

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
نويسنده پيام
xoshawisty
ناظم سایت
ناظم سایت
xoshawisty

تعداد پستها : 78
Registration date : 2008-10-30

اخاذي از دختر جوان با استفاده از عکس هاي مونتاژ شده Vide
پستعنوان: اخاذي از دختر جوان با استفاده از عکس هاي مونتاژ شده   اخاذي از دختر جوان با استفاده از عکس هاي مونتاژ شده I_icon_minitimeالخميس أكتوبر 30, 2008 2:37 pm

فردي که پس از اغفال دختر جواني اقدام به اخاذي از وي کرده بود پس از دستگيري و اعتراف به جرمش روانه زندان شد.

اين دختر با مراجعه به دادسراي ناحيه 11 طي شکايتي گفت؛ چهار سال پيش در مسير مدرسه با جواني به نام شاهرخ آشنا شدم و او پس از اغفال من و دادن وعده هاي دروغين رابطه اش را آغاز کرد و پس از اين مدت هنگامي که متوجه شدم وي اعتياد شديدي به مواد مخدر پيدا کرده است تصميم گرفتم با او قطع رابطه کنم اما پس از مطرح کردن اين موضوع شاهرخ مرا تهديد کرد که با انتشار عکس هايم آبرويم را مي برد.

شاکي افزود؛ شاهرخ با نشان دادن تعدادي از عکس هايم که با استفاده از فتوشاپ به صورت نامناسب و غيراخلاقي درآمده بود به شدت مرا ترساند و گفت عکس ها را به محل کار پدرم مي فرستد و من از سرناچاري مجبور به ادامه رابطه با وي شدم.

با ادامه رابطه مان رفتار شاهرخ تغيير پيدا کرد و علاوه بر خواسته هاي نابجا براي تامين مواد مخدرش نيز از من اخاذي مي کرد تا جايي که از دست او خسته شدم و براي طرح شکايت عليه وي به دادسرا آمدم.

پس از طرح اين شکايت شاهرخ دستگير شد و در بازجويي هاي صورت گرفته به جرمش مبني بر اذيت و آزار و همچنين اخاذي اعتراف کرد. او ديروز با صدور قرار قانوني روانه زندان شد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.xoshawisty.mihanblog.com

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1