هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

ربودن پسر 10ساله براي پس گرفتن طلب 200 ميليوني

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
نويسنده پيام
xoshawisty
ناظم سایت
ناظم سایت
xoshawisty

تعداد پستها : 78
Registration date : 2008-10-30

ربودن پسر 10ساله براي پس گرفتن طلب 200 ميليوني Vide
پستعنوان: ربودن پسر 10ساله براي پس گرفتن طلب 200 ميليوني   ربودن پسر 10ساله براي پس گرفتن طلب 200 ميليوني I_icon_minitimeالخميس أكتوبر 30, 2008 2:36 pm

پسربچه يي که به خاطر بدهي 200 ميليون توماني پدرش به گروگان گرفته شده بود، پس از چند روز کار اطلاعاتي پليس دستگير شد.به گزارش خبرنگار ما يک هفته پيش مردي هراسان به ماموران پليس استان کرمان مراجعه کرد و گفت پسر 10ساله اش به نام آرمان توسط عده يي ربوده شده و گروگانگيران طلب پول کرده اند. بلافاصله اکيپ ويژه يي از کارآگاهان مبارزه با آدم ربايي وارد عمل شدند و ابتدا از خانواده آرمان خواستند در جريان مذاکره با گروگانگيران کاملاً خونسردانه و آرام صحبت کنند. پس از دقايقي پليس تلفن هاي پدر آرمان را تحت کنترل گرفت و با اولين زنگ گروگانگيران، رديابي ها آغاز شد. ماموران فهميدند گروگانگيران در سيستان و بلوچستان پنهان شده اند. به اين ترتيب با هماهنگي که با پليس اين استان انجام شد، کارآگاهان توانستند مخفيگاه آدم ربايان را شناسايي کنند، اما قبل از انجام عمليات پليس، آرمان توسط متهمان آزاد شد.پسر 10ساله که به شدت ترسيده بود، پس از آزادي تحت بازجويي قرار گرفت و گفت؛ گروگانگيران سه نفر بودند که مرا از مدرسه دزديدند و به مکان دوري منتقل کردند. آنها تهديد کردند اگر پدرم 200 ميليون تومان پولي که خواسته اند نپردازد، مرا مي کشند. چند روز از ماجرا گذشته بود که يکباره گروگانگيران هراسان وارد خانه شدند، وسايل شان را جمع و مرا در خيابان رها کردند. من هم خودم را به پليس رساندم.کارآگاهان در ادامه با کمک اين پسر از يکي از متهمان چهره نگاري کردند و او را در يک عمليات ويژه به دام انداختند. متهم در بازجويي ها به جرم خود اعتراف کرد و گفت؛ من از پدر آرمان 200 ميليون تومان طلب داشتم و او نمي خواست پول مرا بدهد. من هم ناچار شدم با کمک دو دوستم پسرش را گروگان بگيرم،در نهايت زماني که متوجه شديم پليس مخفيگاه ما را شناسايي کرده، تصميم گرفتيم پسربچه را آزاد کنيم و خودمان هم متواري شويم. ماموران با به دست آوردن اطلاعات، ساير متهمان فراري را تحت تعقيب قرار دادند و در حال حاضر تلاش ها براي دستگيري آنها ادامه دارد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.xoshawisty.mihanblog.com

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1