هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورأحدث الصورجستجوثبت نامورود

قتل سه کودک به دست اعضاي خانواده

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل 
نويسنده پيام
xoshawisty
ناظم سایت
ناظم سایت
xoshawisty

تعداد پستها : 78
Registration date : 2008-10-30

قتل سه کودک به دست اعضاي خانواده Vide
پستعنوان: قتل سه کودک به دست اعضاي خانواده   قتل سه کودک به دست اعضاي خانواده I_icon_minitimeالخميس أكتوبر 30, 2008 2:33 pm

[قتل سه کودک به دست اعضاي خانواده 15-9

گروه حوادث؛ پرونده قتل سه کودک ديروز از سوي بازپرسان جنايي تهران مورد بررسي قرار گرفت و اخباري از کشته شدن اين اطفال به دست خانواده خود فاش شد.به گزارش خبرنگار ما قتل دختري 17ماهه به دست مادر، کشته شدن پسري 4 ساله به دست پدر و مرگ مرموز کودکي دوساله پرونده هايي بودند که ديروز مورد بررسي قرار گرفت و مشخص شد مادر فرزندکش بيمار رواني است.

مرگ مشکوک

شامگاه روز 22 تيرماه با اعلام گزارش مرگ مرموز کودکي دوساله به نام فرشاد، بازپرس حسين روشن دستور داد کارآگاهان جنايي به تحقيق پيرامون اين موضوع بپردازند. پدر فرشاد در بازجويي ها گفت؛ ساعت 5/8 شب مشغول تماشاي اخبار بودم که دختر 4 ساله ام در حالي که برادرش را بغل کرده بود از حياط به داخل خانه آمد و گفت؛ فرشاد مرده است. پسرم نيمه جان بود ولي هنوز نفس مي کشيد، به سرعت او را به درمانگاهي در دهکده المپيک رسانديم اما در آنجا پزشک کشيک که ساعت کارش تمام شده و در حال درآوردن روپوش خود بود از پذيرش فرزندم خودداري کرد. ما هم به ناچار فرشاد را به بيمارستان ديگري منتقل کرديم اما ديگر دير شده و او جان باخته بود. پدر فرشاد در پاسخ به اين سوال که چه اتفاقي براي فرزندش رخ داده بود، توضيح داد؛ ما در يک خانه خراب که فاقد آب است، زندگي مي کنيم و هميشه يک بشکه براي استفاده در گوشه حمام داريم و به نظر مي رسد پسرم داخل آن بشکه افتاده است.پس از اظهارات پدر اين کودک، بازپرس روشن از متخصصان پزشکي قانوني خواست درباره علت مرگ فرشاد اعلام نظر کنند. پزشکي قانوني چندي بعد طي نامه يي تاييد کرد قصور درمانگاه اول در فوت پسر دوساله نقش داشته است. به همين دليل پزشک اين مرکز به عنوان متهم احضار شد اما توانست رضايت والدين فرشاد را جلب کند.بعد از اين وقايع تحقيقات براي روشن شدن علت مرگ فرشاد ادامه يافت و هنگامي که کارآگاهان با تناقض گويي هاي پدر و مادر اين کودک مواجه شدند، اطمينان يافتند در پس اين ماجرا حقيقتي نهفته است. زماني به اين فرضيه دامن زده شد که افسران جنايي مطمئن شدند روز حادثه دايي فرشاد نيز در خانه آنها بوده و والدين کودک اين موضوع را پنهان کرده اند. اين بار به دستور بازپرس پرونده خواهر فرشاد مورد پرس وجو قرار گرفت و گفت؛ چند دقيقه قبل از بدحال شدن برادرم ديدم او در بغل دايي ام است و دايي دستانش را دور گلوي او فشار مي دهد، وقتي فرشاد شروع به دست و پا زدن کرد، دايي ام او را در بشکه آب انداخت. در پي اظهارات اين کودک ديروز دايي فرشاد به عنوان مظنون به قتل شناخته شد اما ديروز در بازجويي ها قتل را انکار کرد.بازپرس روشن درباره اين پرونده گفت؛ هر چند کودک چهارساله به عنوان شاهد محسوب نمي شود، به هر حال اظهارات او قرينه يي است که با استفاده از آن مي توان تحقيقات بيشتري در مورد مرگ مشکوک فرشاد انجام داد. وي با بيان اينکه بازجويي ها از دايي کودک ادامه خواهد يافت، خاطرنشان کرد؛ پزشکي قانوني در اظهارنظر اوليه اعلام کرده کودک بر اثر خفگي جان باخته اما دقيقاً اعلام نشده عامل خفگي چه چيز بوده است. حال بار ديگر از پزشکي قانوني استعلام کرده ايم تا معلوم شود خفگي ناشي از چه امري بوده است.

پدر فرزندکش

دومين پرونده يي که ديروز مورد بررسي قرار گرفت، مربوط به قتل پسري چهار ساله است که توسط پدر خود به کام مرگ کشيده شد. اين جنايت ساعت 18 روز 15 مهرماه در کيانشهر رخ داد و مردي 36 ساله به نام اسماعيل پسر چهار ساله اش را هنگامي که خواب بود با چاقو کشت و سپس اقدام به خودزني کرد. پس از آنکه محمدحسين شهرياري بازپرس جنايي تهران و کارآگاهان ويژه قتل از اين حادثه مطلع شدند به قتلگاه علي اکبر کودک چهار ساله رفتند و به بازجويي از مادر او پرداختند. زن جوان گفت؛ ساعتي قبل از مغازه يي که در آن کار مي کنم به خانه آمدم و ديدم شوهرم در حال بريدن شاهرگ گردن خودش است و خون زيادي از او رفته است. با جست وجو در منزل جسد پسرم را هم پيدا کردم. در همان حال اسماعيل به سختي حرف مي زد و به من گفت در زندگي مشکلات زيادي داشته و براي رفع اين گرفتاري ها بايد يک نفر را قرباني مي کرد. به همين خاطر هم علي اکبر را کشته است.پس از تحقيقات محلي اسماعيل که به شدت مجروح شده بود به بيمارستان انتقال يافت و تحت عمل جراحي قرار گرفت. به رغم نجات وي از مرگ متهم هنوز نمي توانست صحبت کند و در بخش مراقبت هاي ويژه بستري بود. در اين مدت کارآگاهان به تحقيق درباره زندگي اسماعيل پرداختند و متوجه شدند او اعتياد داشته اما ظاهراً به تازگي مواد مخدر را ترک کرده و همين موضوع و بيکاري باعث شده بود وي به شدت عصبي شود. سرانجام پس از بهبودي متهم، وي ديروز در شعبه 7 دادسراي جنايي تحت بازجويي قرار گرفت و مدعي شد در حالتي غيرطبيعي کودکش را کشته است. وي گفت؛ روز حادثه حمام کردم و بعد مي خواستم از خانه بيرون بروم که فهميدم در قفل است. از اين موضوع عصباني شدم و در حالي که کنترل خودم را از دست داده بودم، نمي دانم چطور شد که يکدفعه به آشپزخانه رفتم، چاقويي برداشتم و پسرم را کشتم. بعد هم تصميم گرفتم خودکشي کنم. پس از اعترافات اين متهم وي راهي بازداشتگاه شد تا تحقيقات درباره قتل علي اکبر ادامه يابد.

بيمار رواني

سومين پرونده يي که ديروز روي ميز بازپرسان جنايي تهران قرار گرفت درباره قتل دختري 17 ماهه بود. اين کودک روز 22 ارديبهشت ماه از پشت بام خانه شان در حوالي بازار به پايين پرت شد و جان باخت. هنگامي که کارآگاهان از اين واقعه باخبر شدند به محل حادثه رفتند و به پرس و جو از پدر کودک پرداختند. وي ادعا کرد دخترش در پي يک حادثه غيرعمدي به پايين سقوط کرده است. به رغم اين ادعا از آنجا که خبري از مادر کودک نبود، کارآگاهان به موضوع مشکوک شدند و در بازجويي از همسايه ها و دختر 11ساله خانواده فهميدند ساعت 10 صبح روز حادثه مادر کودک فرزند بزرگش را بيدار کرده و به همراه مقتول به پشت بام برده تا خودکشي دسته جمعي کنند اما دختر 11ساله توانسته از دست مادرش فرار کند. از آنجا که متهم به قتل نيز از پشت بام به پايين پريده و مجروح شده بود، بازجويي از وي ميسر نشد تا اينکه روز 27 تيرماه بازپرس روشن رئيس شعبه سوم دادسراي جنايي تهران نخستين جلسه بازپرسي را تشکيل داد. در اين جلسه زن جوان مدعي شد دچار بيماري رواني است و به همين دليل کودکش را از پشت بام به پايين پرت کرده است. در پي اين ادعا، متهم از سوي متخصصان پزشکي قانوني مورد معاينه قرار گرفت. ديروز نتيجه اين معاينه ها اعلام و با محرز شدن بيماري رواني زن جوان، وي آزاد شد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.xoshawisty.mihanblog.com

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1